Stowarzyszenie LGD

"Kraina Mlekiem Płynąca"

ul. Krótka 15

18-516 Mały Płock

tel. 86 279 19 10

biuro@krainamlekiemplynaca.pl

Biuro Stowarzyszenia pracuje

od pon. do piątku

w godz. od 730 do 1530

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kraina Mlekiem Płynąca" zaprasza mieszkańców na konferencję podsumowującą działalność Stowarzyszenia. 

Konferencja odbędzie się 14 grudnia (czwartek) o godzinie 13.00 w Hotelu Kurpia Arte w Nowogrodzie, ul. Obrońców Nowogrodu 2.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełniony i podpisany  formularz zgłoszeniowy (zamieszczony poniżej) złożyć do 07 grudnia 2023 r. w biurze LGD, przesłać pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”, ul. Krótka 15, 18-516 Mały Płock lub przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Informujemy,

iż w związku z wyjazdem służbowym pracowników LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”w dniach 18-21 lipca biuro będzie nieczynne.

W sprawach pilnych prosimy dzwonić pod nr tel. 606 402 621 lub 516 527 364.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

W niedzielę 24.06.2023 r. wspólnie z mieszkańcami obszaru LGD bawiliśmy się w Nowogrodzie nad Narwią. Impreza połączona była z Nocą Świętojańską.
Pani Prezes Elżbieta Parzych powitała uczestników pikniku, przybliżyła obecnym historię powstania i zakres działalności Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”. Podczas trwania pikniku pracownicy biura LGD udzielali informacji o możliwościach uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się przeprowadzane przez LGD konkursy na temat funduszy unijnych oraz działalności Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”. Dzieciaki układali puzzle i rozsypanki wyrazowe, rozwiązywali rebusy i krzyżówki, dorośli, by wykazać się wiedzą o LGD odpowiadali na wylosowane pytania. Za udział uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody.

W niedzielę 4 czerwca 2023 r. na placu przy OSP w Stawiskach odbył się Piknik z Lokalną Grupą Działania.

Uczestnikom dopisał humor, ogromna chęć do zabawy i piękna pogoda. Zarówno dzieci jak i dorośli chętnie brali udział w przeprowadzonych konkursach na temat działalności Stowarzyszenia  LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” oraz funduszy unijnych. Odpowiadali m.in. na wylosowane pytania, układali puzzle i rozsypanki wyrazowe oraz rozwiązywali rebusy i krzyżówki, za które otrzymali atrakcyjne nagrody. Ponadto, pracownicy biura LGD udzielali informacji o możliwościach uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca.

Początek strony

RPOWP