Stowarzyszenie LGD

"Kraina Mlekiem Płynąca"

ul. Krótka 15

18-516 Mały Płock

tel. 86 279 19 10

biuro@krainamlekiemplynaca.pl

Biuro Stowarzyszenia pracuje

od pon. do piątku

w godz. od 730 do 1530

W związku z zaplanowanym przez Departament Społeczeństwa Informacyjnego procesem wirtualizacji serwerów SOWA RPOWP chciałabym poinformować o niedostępności w dniu 18 czerwca 2019 r. w godzinach 07:30 – 19:30 aplikacji Repozytorium plików. Przerwa w działaniu tej aplikacji oznacza, że Wnioskodawcy/Beneficjenci w tym okresie nie będą mogli przesłać do IZ RPOWP plików z wykorzystaniem generatorów GWA EFRR oraz GWA EFS. Komunikat dotyczący tej przerwy znajduje się na stronie www.rpo.wrotapodlasia.pl, pod linkiem:

W niedzielę 9 czerwca 2019 r odbyła się impreza „8 Gmin w Jednej Krainie” i „Dni Małego Płocka”. Licznie zebrali się zaproszeni goście i mieszkańcy gmin tworzących Lokalną Grupę Działania.

Przybyłych gości wśród których byli posłowie na Sejm RP Bernadeta Krynicka, Lech Kołakowski, Mieczysław Baszko, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Marek Olbryś, przywitali Elżbieta Parzych Prezes Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” i Józef Dymerski Wójt Małego Płocka.

Podczas trwania imprezy prowadzący przybliżył obecnym historię powstania i zakres działalności Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” oraz przekazał informacje o gminach tworzących obszar LGD.  

Dnia 20 maja 2019 r. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt współpracy „Tożsamość kulturowa skarbem Kurpi i Kaszub” realizowanego przez Stowarzyszenie LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” i Lokalną Grupę Działania „Kaszubska Droga”. Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”.

W spotkaniu udział wzięli: burmistrzowie, wójtowie, mieszkańcy trenu LGD, dzieci i młodzież z lokalnych szkół, przedstawiciele Gminnych Ośrodków Kultury z obszaru LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”, członkowie LGD „Kaszubska Droga”.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kraina Mlekiem Płynąca" i Gmina Mały Płock serdecznie zapraszają na imprezę "8 Gmin w Jednej Krainie" i "Dni Małego Płocka", która odbędzie się 09 czerwca 2019 r. o godz. 1600 w Małym Płocku ul. Krótka 15.

 

Attachments:
Download this file (Plakat 2019-1.pdf)Zaproszenie[ ]

Stowarzyszenie Lokalna Grupy Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” ogłasza konsultacje społeczne dotyczące aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca”.

Informujemy, iż zmiany LSR odbywają się zgodnie z Procedurą aktualizacji LSR, stanowiącą Załącznik 1 do Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”.

Konsultacje dotyczą jedynie zaproponowanych zmian zaznaczonych kolorem czerwonym, a proponowane elementy do usunięcia zostały przekreślone.

Uwagi i sugestie do zaktualizowanego Załącznika można wnosić pisemnie – na załączonym formularzu na adres e-mail LGD:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub do Biura Stowarzyszenia, ul. Krótka 15, 18-516 Mały Płock w dniach 13 – 17 maja 2019. w godz. 7:30 – 15:30.

Początek strony

RPOWP