Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja realizowana przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” , LGD „Z Nami Warto” oraz Stowarzyszenie LGD „Krajna Złotowska” w ramach projektu współpracy pt. „Wioski tematyczne i zagrody edukacyjne narzędziem aktywizacji społeczności lokalnej” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 ,”Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Zapraszamy mieszkańców terenu LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” do udziału w czterodniowym wyjeździe studyjnym w dniach 18-21 lipiec 2023 roku na Lubelszczyznę zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Wioski tematyczne i zagrody edukacyjne narzędziem aktywizacji społeczności lokalnej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Formularz służy do zgłoszenia jednej osoby. Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć do 11 lipca 2023 r., w biurze LGD, przesłać pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”, ul. Krótka 15, 18-516 Mały Płock lub przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..