Zapraszamy mieszkańców terenu LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” do udziału w dwudniowym wyjeździe studyjnym w dniach 19 - 20 października 2022 roku zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Produkt Lokalny Naszą Wartością” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Formularz służy do zgłoszenia jednej osoby. Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć do 05.10.2022 r. w biurze LGD, przesłać pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”, ul. Krótka 15, 18-516 Mały Płock lub przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje data wpływu).

 

Z uwagi na fakt ograniczonej liczby uczestników zadania, o możliwości udziału będzie decydowała data wpływu formularza zgłoszeniowego do biura Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” z siedzibą w Małym Płocku.