Stowarzyszenie LGD

"Kraina Mlekiem Płynąca"

ul. Krótka 15

18-516 Mały Płock

tel. 86 279 19 10

biuro@krainamlekiemplynaca.pl

Biuro Stowarzyszenia pracuje

od pon. do piątku

w godz. od 730 do 1530

Zapraszamy mieszkańców terenu LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” do udziału w dwudniowym wyjeździe studyjnym w dniach 19 - 20 października 2022 roku zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Produkt Lokalny Naszą Wartością” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Formularz służy do zgłoszenia jednej osoby. Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć do 05.10.2022 r. w biurze LGD, przesłać pocztą tradycyjną na adres: Stowarzyszenie LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”, ul. Krótka 15, 18-516 Mały Płock lub przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje data wpływu).

Zapraszamy mieszkańców terenu LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” do udziału w pięciodniowym wyjeździe studyjnym do Portugalii w dniach 09-13 października 2022 roku zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Promocja i Tradycja Wspólną Sprawą” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Lokalna Grupy Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” ogłasza konsultacje społeczne dotyczące aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.

Informujemy, iż zmiany LSR odbywają się zgodnie z Procedurą aktualizacji LSR, stanowiącą Załącznik 1 do Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.

Przedmiotem konsultacji są zaproponowane zmiany zaznaczone kolorem czerwonym w LSR, a proponowane elementy do usunięcia zostały przekreślone.

Uwagi i sugestie do zaktualizowanej LSR można wnosić pisemnie – na załączonym formularzu na adres e-mail LGD: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do Biura Stowarzyszenia, ul. Krótka 15, 18-516 Mały Płock w dniach  16.09 -  23.09.2022 r. w godz. 7:30 – 15:30.

 

W niedzielę 21 sierpnia 2022 r. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” gościło z wizytą w Suchowoli. Celem wyjazdu była  prezentacja potraw lokalnych obszaru LGD przygotowanych przez koło gospodyń wiejskich.

Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich „Jankowianki” zaprezentowały piękne stoisko kurpiowskie z potrawami charakterystycznymi dla terenu LGD „Kraina Mlekiem Płynąca”.

Nie brakowało chętnych, by skosztować babki ziemniaczanej, pierogów z mięsem, z kapustą i grzybami, kartaczy, drożdżówki, placków z jabłkami, ciasta śliwkowego i piwa kozicowego.

Zapraszamy mieszkańców terenu LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” do udziału w trzydniowym wyjeździe studyjnym w dniach 20-22 września 2022 roku zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Promocja i Tradycja Wspólną Sprawą” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Początek strony

RPOWP